May 2011

Líčení - bouřka

28. may 2011 at 13:16 | by Kimberly |  Diary
Ve škole, v češtině, ve slohu sme se učili psát líčení. Dostali sme čtyři témata, z kterých sme si měli jedno vybrat a napsat líčení(subjektivně zabarvený básnický popis). Já si vybrala bouřku... Když sem ji další týden četla před třídou, sklidila velký úspěch. Učitelka mě sice podezírala, že sem to od někud opsala, ale já ji ujistila, že je to moje práce a dostala sem jedničku =D Tak se chci s vámi o moje dílko podělit, snad se bude líbit ;))


Goodbye!

27. may 2011 at 23:46 | by Kimberly |  Diary

No.. nevidím to 2x růžově. Tím mám na mysli ten obporný ústav - školu. Vychází mi trojka na vizo z dějepisu a češtiny! :'( A pokud to nějak nezpravím budu celý prázdniny bez počálu, tak jako teď. Mou absenci na blogu lze omluvet hned ze dvou důvodů. Ten 1. je, že nejsou novinky, takže žádné články k přídávání... a 2 těď sem byla celý týden! úplně bez počítače! Dostala sem se na něj až dnesky odpoledne a to sem musela pouklízet celej byt a slíbit máti, že v neděli se budu učit.. Ts..

Takže, se loučím.. Je možný, že se zde objevím někdy ve dnech od úterý odpoledne až do soboty... Protože jdu pomáhat tátovi pořádat jednu akci, tak nebudu muset učit =)) tudíž bych snad ukecala máti ať mě zase milostivě pučí ten černej kábl... Ale to závisí na dobré náladě učitelky, která mě má z obou osudných přezmětů. Br..!

P.S. Možná ste si všimli mých pokusů o 'grafiku'... Udělala sem si new obrázky do rozcestníků (a mně osobně se líbí =))) a zkusila obrázek v textu.. A vznikl obrázek tohoto článku =D Jsou to herci, kteří jsou navrhováni do rolí postavVA - nic officiálního!! :'((

Interview with Michael Preger on filming VA - more questions

27. may 2011 at 21:06 | by Kimberly |  Information
Před časem zveřejnili Pregeri na OVAM další dávku odpovědí na otázky fanoušků ohledně filmu. Obecně se tam nedozvíme nic nového, studio stále nemají, takže to nejsou žádné převratné informace. V každém případě je rozhovor docela zajímavý a je z něj cítit, že se opravdu snaží z Vampire Academy vytvořit co nejlepší film.

Zdravím, fanoušci OVAM! Nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaši věrnost a nadšení pro tento projekt, a také vaši neustálou podporu, nápady, názory a komentáře. Producent Don Murphy a já jsme strávili nespočetně mnoho hodin přípravami, setkání, jednání a plánováním tohoto projektu, abychom připravili film, který všichni chceme vidět!

Naše nadšení a víra v tento projekt je dnes silnější než kdykoliv předtím. Náš závazek dotáhnout to do konce, je pro nás prvořadý a těšíme se na jeho dokončení. Děkujeme vám za vaši podporu a pomoc.

A teď přejděme k tomu, co vám mohu říci k vybraným otázkám.

Richelle // Message from Twitter 2

3. may 2011 at 17:28 | by Kimberly |  Richelle Mead
Určitě si pamatujete na zprávu od Richelle ohledně příběhu Dimitrije a Rose v Rusku... Tady je další zpráva z twitteru.

Takže... je to oficiální. Žádné vítězství pro "Spoutáni magií" v CBC Awards. Neexistuje žádný způsob, jak poděkovat všem mým čtenářům, kteří tak těžce hlasovali. Proto budu pracovat na povídce Rose a Dimitrij v Rusku... podrobnosti vám sdělím později. Děkuji všem...

Richelle je vážně skvělá!! ♥♥ Ona to opravdu napíše.. =)
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home