July 2011

My Stories & Complication

29. july 2011 at 0:06 | by Kimberly ★ |  Diary
Čauky, moji milovaní ;) Chata se ségrou (ona není moje biologická sestra, ale zná mě ze všech lidí nejvíc. Někdy mi připadá že si čteme navzájem myšlenky.. =D) byla opět skvělá! Mám miliardu novejch fotek - i takovejch, který nesmí nikdo vidět! =D A co je nejlepší... Její babička mi řekla, že můžu zase někdy přijet =))

Dnesky sem byla skoro celej den doma. Chystala se, četla knížku v objetí temnoty (boží knížka - samozřejmě v ní nesmí chybět upíři♥ =D) a koukala na skvělej seriál... Nejspíš hodně z vás ho už dloouho zná, ale já na něj narazila teprve před týdnem... =D Hrdinové. Miluju Hayden Panettiere♥ a když sem se podívala i na toto její dílo, totálně sem tomuto seriálu propadla =D Ale o tom tento článek není...

Graphic Novel Frostbite

27. july 2011 at 18:22 | by Kimberly ★ |  Information
Je tu obálka 2. dílu grafické novely. Komix mrazivý polibek by mohl vyjít 12.4.2012, ale toto datum není jisté.. I obálkja je v nízké kvalitě... =(

celý obrázek najdete tady, ale není o moc větší =D

Photos Richelle 0.2

27. july 2011 at 18:08 | by Kimberly ★ |  Richelle Mead
Starší fotky Richelle. Jsou z autogramiády Blood Promise... =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teaser Dimitrij Belikov

27. july 2011 at 18:01 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Videos
Stejně jako sem před nějakou dobou přidávala video o Rose, teď přidávám video o Dimitrijovi. ;)

Překlad:

Behind the Scenes with Adrian and Sydney

27. july 2011 at 17:56 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Videos
Video se Sydney a Adrianem... Moc jim nerozumím, jen vím, že říkají svá reálná jména a potom Sydney mele něco o natáčení... =D Proč nemůžu umět anglicky tak abych jim rozumněla?? =( snad se mi to jednou podaří... =)

Holidays in Croatia

25. july 2011 at 11:10 | by Kimberly ★ |  Diary
Tak se s vámi loučím. Dneska jedu s nej kamarádkou k ní na chatu. Už se šíleně těším, jak budeme zase provokovat místní 'borečky' =D Přijedu ve středu, ve čtvrtek se budu balit a v pátek jedu směr Chorvatsko. Jedu s mamkou a kámoškou + jejíma rodičema. Ale rodiče se uklidí do kouta a my si budeme užívat =D Už to vydím v těch nejrůžovějších barvách! =D Asi 7.8 se vrátím, tak dám vědět a možná sem hodím nějaký fotky... ;) Tak se mějte hezky, užívejte prázek, pište články na blog, protože až přijedu, nebudu mít co dělat, tak se mrknu ;) =D Mám vás rada, všechny, kteří navštěvujete můj blog ♥

Fanmade Photos 0.7 - Rose and Dimitrij

23. july 2011 at 22:44 | by Kimberly ★ |  Fanmade // Photos
Tak tyhle fotky miluju♥ Jsou dokonalé, nemyslíte? =))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fanmade Photos 0.6 - Rose and Dimitrij

23. july 2011 at 22:33 | by Kimberly ★ |  Fanmade // Photos
Další fanmade obrázky, tentokrát na téma Rose a Dimitrij♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fanmade Photos 0.5

23. july 2011 at 22:15 | by Kimberly ★ |  Fanmade // Photos
Několik fanmade obrázků =) Řekla bych, že někdo uděl své obsazení snů... =))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Navigation // VA

23. july 2011 at 21:51 | by Kimberly ★
Books // Knížky online
Fanmade // výtvory fanoušků
Charakter // Popisy postav
Information // Informace

Teaser Rose Hathaway

19. july 2011 at 9:53 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Videos
Tady se můžete podívat na video patřící k Bloodlines... Jsou tam ti herci (?), které ste mohli vidět o článek níže. A mně se prostě nelíbí jejich fasáda!! Bože, jak mohli vybrat někoho tak nevhodného? Vždyť vypadají jak cig-romové (nic proti romům...) Jestli sem někoho urazila tak se... omlouvám =D
P.S.: tady můžete hlasovat pro vašeho vysněného Christiana a Lissu =)

Překlad:

Behind The Scenes at Bloodlines Teaser Trailer filming

17. july 2011 at 21:38 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Photos
Představuji vám herce, kteří si zahrají v traileru pro knížky Bloodlines. Kdyby to někdo nepoznal tak na první fotce je Adrian, potom Jill, Rose, Sydney, Dimitrij (pomooooc!) A potom jak tam Dimitrij a Adrian jsou na fotkách s Rose a Sydney a drží tam ty malinký odznaky na nich je napsaný I ♥ Dimitri (Adrian). Dimka má Dimku a Adrian Adriana - ještě aby to měli obráceně... =D
Chtěla bych se vás zeptat co si o těchto tvářích myslíte... já si dyštak potom taky podělím o svůj názor ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bloodlines 1.kapitola English

17. july 2011 at 20:46 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Umíš dobře anglicky? Tak máš vyhráno! =D Nemusíš čekat a 1.kapitolu Bloodlines si můžeš přečíst teď hned ;) Já to štěstí nemám, takže si budu muset počkat... ale i tak vím, že to bude skvělé! Stejně jako VA (kterou sem mimochodem zase začala čist =D)

Jdi číst hned teď! =)


Bloodlines Packaging 2

13. july 2011 at 12:45 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Máme tu malé změny... =D Britové se rozhodli, že obálku Bloodlines nebudou mít tak neobvykle bílou, ale podobnou originálu...
imagebam.com
A je i zveřejněná česká obálka!! Mě se teda moc nelíbí... Připadá mi děsně odfláknutá =(
imagebam.com

The Official Synopsis Bloodlines

12. july 2011 at 12:23 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Našla sem officiální anotaci k Bloodlines ;))

Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.
Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…

Tak co na to říkáte? Myslím, že tahle knížka bude taky pořádně zajímavá!! ♥

Vote for Rose! 2/2

12. july 2011 at 12:17 | by Kimberly ★ |  Vote VA Cast
Druhá polovina hereček! =) hlasovat mezi těmito kráskami můžete tady (musíte být přihlášení na fb ;))
Jméno: Jessica Lowndnes
Věk: 22
Životopis: Ach jo! Já už nevím, jak to mám hledat! =( Další ke které sem nic nenašla... Možná kdybych líp hledala, něco bych našla, nevím mno...
Můžeš jí znát z filmu/seriálu: 90210,
Můj názor: Mám takovej pocit, že ji odněkud znám... =D Rozhodně nevpadá vůbec zle! ;)
Více info na: osobnocti.cz // csfd.cz

Vote for Rose! 1/2

11. july 2011 at 22:50 | by Kimberly ★ |  Vote VA Cast
V předchozím článku ste se mohli dovědět o akci na OVAM... Nedalo mi to a vytvořila sem přehled hereček, které byly nominované. Dívek, z kterých si fanoušci můžou vybrat svoji Rose Hathaway je opravdu hodně, takže sou rozdělené do dvou skupin... Hlasovat pro vaši vyvolenou z této nabídky můžete tady (musíte být přihlášení na facebooku).
Jméno: Alexandra Daddario
Věk: 25
Životopis: Hereckou kariéru začala v televizních seriálu All My Children. Tato role rozhodla, že v 16 letech přestoupila na divadelní hereckou školu, díky které se mohla věnovat herectví jak prakticky, tak teoreticky. V roce 2003 začala tato rodačka z New Yorku dělit svůj čas rovnoměrně mezi televizní obrazovku a filmové plátno.
Můžeš jí znát z filmu/seriálu: Percy Jackson: Zloděj Blesku, Holky na hlídání, nebo i Patty Hewes - nebezpečná advokátka, a další...
Můj názor: Tuto herečku neznám, takže nemůžu posoudit její herecké výkony, ale vzhledově se mi moc nelíbí. Má takové zvláštní oči - moc velké... =D (sem to ale kritik) No prostě takhle Rose nevypadá!
Více info na: osobnosti.cz // csfd.cz

VA casting!!

11. july 2011 at 17:56 | by Kimberly ★ |  Information
Proto se producenti filmu a zaměstnanci rozhodli, že je čas nechat fanoušky oficiálně říct, jací jsou jejich oblíbenci na pozice těchto prestižních rolí.

V pondělí 11. července (USA) první stránka Facebooku Official Vampire Academy Movie casting začne. Každé pondělí přibudou dvě postavy na této stránce, takže si buďte jistí, že vaši favorité zde budou prezentováni.

Seznam hlavních rolí postav byl sestaven našimi zaměstnanci podle nejvíce zmiňovaných a často mluvených herců na stránce OVAM v minulém roce. Kromě toho přidali producenti některé vlastní volby na pomoc fanouškům myslet i více otevřeně.

Některé volby jsou dobře známé, jiné ne. Budte si jisti, že uděláme vše proto, abychom udělali průzkum ohledně vašich hlasů. V úvahu připadá nejen věk a jejich vzhled, ale i jejich herecké schopnosti a minulá profesionální práce. Pamatujte, že vlasy mohou být obarvené, svaly mohou nabýt a akcenty vytvořeny tak, aby zapadaly - ale talent nelze zfalšovat!

Konečně, zatímco producenti budou brát vaše názory velmi vážně, dovolte nám připomenout, že výsledky těchto doporučení jsou POUZE doporučením, a v žádném případě nemusí určit, koho nakonec studio vezme v úvahu. Ačkoli doufáme v ovlivnění!

* Většina z nás zná veřejné průzkumy mínění, ale pro ty, co ne, mějte na paměti, že pro každého herce můžete hlasovat POUZE JEDNOU. Pokud budete hlasovat dvakrát pro stejného herce, váš hlas bude anulován. Nicméně, je povoleno hlasovat pro více herců.

Interview with Richelle Mead 0.4

11. july 2011 at 17:47 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Interviews
Co je Bloodlines? Nebyla Poslední oběť posledním dílem Vampýrské akademie?
Poslední oběť byla posledním dílem o Rose. Bloodlines je spin-off sérií odehrávající se ve stejném světě Morojů, Strigojů a vampýrů. (Bloodlines je také jméno první knihy v sérii.) Takže, technicky VA skončilo … ale ne tak docela. Chystáme se říct příběh někoho jiného v tuto chvíli a dát tak chudince Rose pauzu. Kdybych vyprávěla povídky o Rose, nebyly by to jen květiny a srdce. Více špatných věcí by se jí mohlo přihodit!

Takže, co je tedy Bloodlines?
Bloodlines má hodně postav ze série VA, ale zaměřujeme se na Jill, Sydney, Adriana a Eddieho. Tady máte oficiální popis:
KREV NELŽE. Sydney je alchymistka, jedna ze skupiny lidí, která se věnuje magii a slouží k překlenutí světu vampýrů a lidí. Chrání tajemství vampýrů - a lidské životy. Když je Sydney vytržena ze své postele uprostřed noci, myslí si, že je to stále trest za její spojenectví s dhampýrkou Rose Hathawayovou. Ale to, co se odehrává, je mnohem horší. Jill Dragomir - sestra Morojské královny Lissy Dramogir - je ve smrtelném nebezpečí a musí být poslána do úkrytu. K zabránění vypuknutí občanské války, je Sydney vyzvána, aby jednala jako strážkyně a ochránkyně Jill, která je představována jako její spolubydlící v posledním místě, kde byste hledali upíra, v lidském internátu v Palm Springs, Kalifornii. Ale namísto toho, aby nalezly bezpečí v Amberwood Prep, Sydney objevuje, že drama teprve začíná…

Bloodlines Packaging

11. july 2011 at 16:49 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Zatím sem našla jen obaly 1.dílu v originále - americké - a britské... ;) a americký obal 2. dílu s názvem the Golden Lily (Zlatá lilie)!!! Jak psala samotná Richelle není zvykem, že před vydáním první knihy je už známý obal druhého dílu, ale na co čekat, že? =D

Takže, 1.díl Bloodlines v americe. Myslím, že ta půlka človíčka v levo je Adrian...
imagebam.com
Slavnostně vám představuju 2.díl série Bloodlines s názvem Goldem Lily. Americká obálka. Vlevo je Jill a vpravo Sydney =)
imagebam.com
A nakonec už jednou zminovaný 1.díl v britském podání.
imagebam.com
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home