Richelle, where have you been?

3. july 2011 at 14:30 | by Kimberly ★ |  Richelle Mead
Richelle píše na svůj web...

Jsem ráda, že se ptáte. Tento blog byl minulý týden klidný, protože jsem byla na cestách, užívala sem si poslední cestování v roce předtím, než budu mít dítě. Můj manžel jel se mnou a ujistili jsme se, že budu většinu času pryč. První zastávkou na této cestě byla Minneapolis.
Pokud jste sledovali můj blog, víte o mé zasněžené cestě do Minneapolisu, která musela být v prosinci zrušena. I přes jarní bouře, které se mě snažily zastavit i tentokrát, jsem se dostala do měst. Tam jsem se setkala se Sylvií - spisovatelkou, VA fanynkou a MAC maskérkou.

Sylvia mi nabídla, že mi udělá make-up před autogramiádou v Minneapolis. Protože miluju MAC a nemám ráda, když si musím dělat make-up sama, mohla sem jen těžko odmítnout její nabídku.
Zavedla mě do skladu americké MAC a udělala úžasnou práci. Kéž bych jí mohla mít po ruce pokaždé!
Potom byla autogramiáda. A stejně jako v roce 1980 koncert Tiffany i moje autogramiáda se konala uprostřed nákupního centra.
Zde je záběr ze spodu, na zemi. Musela sem sedět klidně, jako bych byla v zasedací místnosti, a četla sem první kapitoly z Bloodlines.
Ti, kteří četli o mé zrušené prosincové cestě pravděpodobně četli i o hardcore fanoušcích kteří putovali do nákupního centra i přes vánici a měli vlastní autogramiádu s Fauxchelle. Setkala jsem se s těmito krásnými dívkami a udělala nějaké fotky.
A tady jsme spolu, v té samé místnosti: já a moje dvojnice, Fauxchelle! Neměla jsem šanci v obchoďáku, protože i Fauxchelle se věnovala kousek ode mě svým fanouškům.
Při autogramiádě byla velká zábava a spousta lidí, kteří chtěli přijít ve vánici a byli schopni to udělat i tentokrát. Jo, a jsme ještě měli trička a tetování na ruce.
Po autogramiádě, jsme měli s manželem trochu času, než jsme měli letět.Takže jsme se šli podívat po památkách kolem obchodního centra a viděli slavný zábavní park ve středu města.
Také jsem musela vidět šílené lego sochy v okolí centra a obchod s legem. Jsou větší než my a jsou vyrobeny výhradně z lega.
Bylo na čase přesunout se do New Yorku a BookExpo v Americe. BEA je ve vydavatelském průmyslu obrovská show. Poukazuje se na blížící se vydání, jsou tam dárky, a autoři se podepisují. Mnoho autorů se přihlásilo na tuto akci a doba podpisování má speciální délku. Je to rychlé a zběsilé a když váš čas vyprší, střídají se tam další a další autoři.
Letos jsem se podepsala na stránku Penguin, ale bylo to stejně rychlé. Jednu hodinu jsem podepisovala víc než 300 krát. Žádná věnování nebo obrázky, ale přesto jsem všem řekla ahoj. Bylo to šílené, ale zábavné. Vedle měl je Casey McIntyre, nejvytíženější novinář v New Yorku. Ti kteří nevědí, kdo je můj agent, Jim McCarthy, je v pozadí v modré barvě.
Bylo mnoho dalších co se podepisovali, včetně - teď se podržte - Tyry Banks! Právě jí vychází novela a můj manžel ji byl schopný vyfotit, včetně téhle, u které jsme si jisti že je klasický úkaz smizing.
Ice-T se tu také objevil. Neznám celý příběh, ale předpokládám, že musí mít také něco společného s dějem knihy.
Dobré časy jsou všude! Než jsem opustila BEA, představila jsem ve stánku Penguin knihu Bloodlines. Stojící vedle jedné z knižních obálek - té, která je větší než vy - je dost absurdní.

Pak jsme se sbalili. Předtím než jsme vyrazili z New Yorku, jsme se s manželem šli podívat na hru a bum bylo po městě. Byli jsme tam jen na pár dní a už byl čas jít! Naše poslední zastávka v týdnu byla na západě Michiganu, kde jsme oba vyrůstali. Toto byl zcela rodinný výlet, bez obchodních činností, nebo činností okolo knih. Bylo skvělé všechny vidět, zejména protože nebudu dlouho cestovat, když budu mít v srpnu mimi.

Vrátili jsme se domů z Michiganu, procestujíc tři města za týden. Twitter - fanoušci budou znát cestu zpět do Seattlu, která byla složitá přinejmenším. Ale to zas někdy jindy. V tuto chvíli bych chtěla poděkovat všem, kteří za mnou jeli. Je trošku smutné vědět, že jsem trošku zdržena od cestování, ale je to taky trochu úleva. V Michiganu jsem se nachladila a jsem taková trochu unavenější a pomalejší obecně. Takže to bude hezké sednout si doma, jen psát nějaké knihy a čekat na dítě. Budu stále blogovat a internetovat (je to slovo?) po celou dobu, a můžete mě očekávat zpět na cestách roku 2012!

originální zdroj // zdroj překladu // úprava obrázků by me
 

1 person judged this article.

Comments

1 Nickie Nickie | Web | 3. july 2011 at 14:42 | React

Děkuju za komentář :)
No oni beze mě radši nejeli,bráška by to s babičkou tak daleko nevydržel :D
Už je mi naštěstí líp,a zítra k nim už přijedu,takže se i těším :)
Taky si užívej prázdniny :)

2 Ronnie » Aff ♥ Ronnie » Aff ♥ | Web | 3. july 2011 at 14:56 | React

Páni,vyčerpávající článek :):D Ale dostala jsem se až na konec ;) Super fotky,a celkově Richelliny zážitky :)

3 plus wedding dresses plus wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 12:42 | React

There is clearly a bundle to know about this. I consider you made various good points in features also.
http://www.movedress.com/muslim-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home