VA casting!!

11. july 2011 at 17:56 | by Kimberly ★ |  Information
Proto se producenti filmu a zaměstnanci rozhodli, že je čas nechat fanoušky oficiálně říct, jací jsou jejich oblíbenci na pozice těchto prestižních rolí.

V pondělí 11. července (USA) první stránka Facebooku Official Vampire Academy Movie casting začne. Každé pondělí přibudou dvě postavy na této stránce, takže si buďte jistí, že vaši favorité zde budou prezentováni.

Seznam hlavních rolí postav byl sestaven našimi zaměstnanci podle nejvíce zmiňovaných a často mluvených herců na stránce OVAM v minulém roce. Kromě toho přidali producenti některé vlastní volby na pomoc fanouškům myslet i více otevřeně.

Některé volby jsou dobře známé, jiné ne. Budte si jisti, že uděláme vše proto, abychom udělali průzkum ohledně vašich hlasů. V úvahu připadá nejen věk a jejich vzhled, ale i jejich herecké schopnosti a minulá profesionální práce. Pamatujte, že vlasy mohou být obarvené, svaly mohou nabýt a akcenty vytvořeny tak, aby zapadaly - ale talent nelze zfalšovat!

Konečně, zatímco producenti budou brát vaše názory velmi vážně, dovolte nám připomenout, že výsledky těchto doporučení jsou POUZE doporučením, a v žádném případě nemusí určit, koho nakonec studio vezme v úvahu. Ačkoli doufáme v ovlivnění!

* Většina z nás zná veřejné průzkumy mínění, ale pro ty, co ne, mějte na paměti, že pro každého herce můžete hlasovat POUZE JEDNOU. Pokud budete hlasovat dvakrát pro stejného herce, váš hlas bude anulován. Nicméně, je povoleno hlasovat pro více herců.


Připomínáme, že dvě nové ankety budou zveřejněny každé pondělí, dokud nevyčerpáme všechny hlavní postavy z celé SÉRIE. Můžete hlasovat pouze jednou pro každý výběr, ačkoli můžete hlasovat pro více herců v jednom kole, pokud máte více než jednoho favorita. Například: Můžete hlasovat pouze pro Bena Barnese, ale můžete také hlasovat pro Bena Barnese A Taylora Kitsche, pokud máte pocit, že oba dobře ztvární Dimitrije.

Požadavky pro výběr jsou, že herci musí mít předchozí herecké zkušenosti. Víme, že některé fanoušky Andreie Andreie naštveme, ale aby naše názory byly pro studio vážně míněné, musíme jim předložit reálné možnosti.

Ankety najdete pod OTÁZKAMI na levé straně stránky pod fotografiemi OVAM: Kromě toho bude tady neustále odkaz na ankety a bude znovu a znovu posílán na zeď.

V současné době není stanoveno datum ukončení pro ankety, chceme, aby všech 160 000+ (a noví členové na cestě) fanoušků mělo možnost hlasovat. POKUD/KDYŽ se rozhodneme ukončit anketu, dáme včas upozornění, aby mohli hlasovat ještě ti, kdo tak neučinili.

A konečně, bavte se a respektujte názory druhých. I když víme, jak vášnivá může být taková diskuze pro většinu z vás, cílem těchto anket je poradit producentům v jejich výzkumu a možnost ovlivnění budoucího rozhodnutí studia v jejich castingových volbách.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 TeRry TeRry | Web | 11. july 2011 at 18:34 | React

Budu hlasovat..! :DD ... Jinak... Díky za komenty.. :D ... Jo Ááa... To kdo tovymyslel.. to nevim..! :D Sem to tak zahadně nasla na webu..! :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home