September 2011

Vampire Academy Book Release Date Moved!

30. september 2011 at 15:42 | by Veronica★ |  Information
Penguine Between the Lines přišel s novinkou o plánovaném The Ultimate Guide by Richelle Mead and Michelle Rowen!
Jedná se o průvodce světem VA, podobný průvodci Stmívání či Bratrstvo černé dýky, kteří nedávno vyšlI.

A teď již slibovaný článek z Penguine Between the Lines ;)

Připravte se opravdu nahlas zakřičet DO TOHO!
Fanoušci Vampýrské Akademie máte štěstí! Víme, jak jste se těšili na The Ultimate Guide by Richelle Mead and Michelle Rowen! Tato kniha bude samozřejmě plná informací, profilů postav a vpodstatě všeho, co fanoušek VA potřebuje a chce vědět.
Považujeme to jako náš vánoční dárek pro vás (omlouváme se že nebude zabalený ;D): Již nyní Vám přinášíme datum vydání! Dokonce i v Austrálii a na Novém Zélandě! The Ultimate Guide bude vydána 28. listopadu 2011!
A ještě jednou všichni DO TOHO!!!

Tak se budeme těšit a doufat že ho vydají i u nás ;)

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! SAMA JSEM PŘEKLÁDALA!

Fanmade videos O.4

28. september 2011 at 9:38 | by Kimberly ★ |  Fanmade // Videos
Na tohle videjko sem čistou náhodou narazila na blogu speak-to-me. Je to trailer na knížku Bloodlines v The sims3! =D

Fanmade videos 0.3 - Rose and Adrian

28. september 2011 at 9:24 | by Kimberly ★ |  Fanmade // Videos
Projížděla sem youtube a narazila na tohle video o Rose a Adrianovi. Viděla sem ho už dřív, ale nechtělo se mi přidávat... =D Začátek videa symbolizuje jejich první setkání v lyžařském centru - v zimě... =D Potom jsou tam různé scény, kde jsou spolu - blá blá blá - a končí to scénou na letišti, kdy Rose odchází do Ruska, aby zabila Dimitrije. Video se mi líbílo - hlavně ten song!! Teď tohle píšu a pořád si ho pouštím... =D No to je asi vše k tomuhle videjku ;) =D

Menší reklama

19. september 2011 at 18:31 | by Veronica★ |  Diary
Jelikož se nyní ve VA světě nic neděje, tak jsem se rozhodla, že si sem hodím menší reklamu ;)
Píšu povídku - knížku - a tak mě napadlo, že pokud by měl někdo zájem si to přečíst, zde je menší info:


NÁZEV: Tajemství duše
ŽÁNR: Fantasy, Dobrodružné, Akce, Romantika
PSÁNO: 2011 - ?
KDY: Zatím je moje představa v roce 2011, ale to se nejspíš s přelomem roku změní.
ANOTACE:
Náš svět není na první pohled takový, jak se zdá.
Žijí mezi námi lidé, kteří nám jsou nesmírně podobní, ale přesto jsou jiní.
Když Kristine Campbellová jednoho dne narazí v knihovně na podivný znak, ví, že něco není v pořádku.
V tu chvíli se ale Kris musí soustředit na jiné problémy. Ve škole nastává den Sjednocení, při kterém jí do života vstoupí hned několik nových přátel i nepřátel. Kris začíná zjišťovat více věcí o společnosti Vyvolených zrovna ve chvíli, kdy si Nejvyšší usmyslí nové zákony a rozhodnutí. A ten Alexander jí také není zrovna nápomocný...
Díky moc a doufám za nějaké ohlasy :D
PS: AŽ SE BUDE NĚCO DÍT, DÁM VĚDĚT....Nějak je i u Richelle mrtvo

Best YA Dad!

4. september 2011 at 19:32 | by Veronica★ |  Information

Jak jsem vás informovala v minulém článku, Abe Mazur byl nominován na nejlepšího otce literatury pro mladé dospělé, a nyní se konečně objevila anketa.


Abe Mazur: Best YA Dad?

2. september 2011 at 19:42 | by Veronica★ |  Information

Na webové stránce http://penguinbtl.blogspot.com/ se objevila anketa o nejlepšího tátu youngadult (mladí dospělí) literatury. Mezi nominovanými nemohl chybět ani Rosin milovaný gangsterský tatíček Abe Mazur.
Takhle ho popisují:

Ok, tak zaprvé, je pravda že: Abe Mazur chyběl Rose po většinu života. Ale nesmíme se tomu divit. Veškeré informace a kontakty související s se životem dcery měl Zmeja u sebe, i kdyby ji jen měl sledovat zpovzdálí, no ne? A nezapomeňte, že se Abe s Janine dohodli, že pro Rose bude lepší, když bude pryč z jejího života - a to z docela dobrých důvodů.

Otcovskou absenci stranou - Abe má temný charakter. Je ve spojení se všemi lidmi temného podsvětí a hodně lidí mu je za jeho laskavosti z různých temných důvodů zavázáno. A přes to všechno je docela mega super TÁTA.

Příklad A: Když byla Rose v Rusku, byl jí stále nablízku a použil svůj vliv, aby ji ochránil, jak nejlépe mohl. On jí, ale neřek, že je její otec, když se poprvé objevil na scéně. (Ano, ano, ano, Rose děsil, ale to ho nevyvedlo z míry)

Příklad B: Nabídl se, že ji bude obhajovat, když ji obvinili z vraždy královny Taťány, přestože nebyl právník! A, hele, bylo to obvinění z vraždy, což znamená, že není jednoduché mít za dceru právě Rose.

Příklad C: Pomohl jí utéct z vězení! Jistě, určitě u toho zažil spoustu legrace a a nejspíš měl největší zážitek z výbušné akce - ještě že jí při tom dostal z vězení!

Příklad D: Se zvýšeným zájmem se zajímal o Rosiny nápadníky, v tu chvíli se z něj stal oficiální děsivý Taťka. Jak o Adriana Ivaškova tak Dimitrije Belikova.

Jistě, Abe Mazur má jízlivé vtípky a poznámky, velmi silný sklon k podsvětí, mafiánskému chování a jeho smysl pro módu vyvolává dojem, že je gangster. Ale pokud má s vámi nějaký problém, máte pouze dvě možnosti: Buď vzít nohy na ramena, nebo vymyslet mazaný rámcový plán, jak se starému pánovi vyhnout. Doufejte, že s ním problémy mít nebudete!
- Abe Mazur jako táta, není zas tak špatná volba!

Zatím se jedná pouze o nominace a jakmile začne nějaké hlasování, či rovnou výsledky, dám Vám vědět ;)
Veronica

PS: Omlouvám se za svoji angličtinu, vzala jsem to jako volný překlad a někde může dojít k nesrovnalostem. Pro zájemce je ZDE originál

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! SAMA JSEM PŘEKLÁDALA!

Rose / Dimitri - In Another Life (Shadow Kiss Ending Scene)

2. september 2011 at 18:39 | by Veronica★ |  Fanmade // Videos
Chtěla bych se s Vámi podělit o jedno videjko, které patří mezi moje nejoblíbenější (jestli není nejoblíbenější). Jde o scény na konci Shadow Kiss. Dimirij je Strigoj, Rose vzpomíná a odchází z akademie. myslím že stojí za to se na toto video mrknout ;)


Australian poster

2. september 2011 at 18:25 | by Veronica★ |  Bloodlines // Photos
Narazila jsem na fotku plakátu z Australie. U nás jsem zatím viděla pouze plakát "Poslední oběť", když vycházela a to pouze v Dobrovským, tak uvidíme, jestli se českého plakátu dočká i Bloodlines.


Richelle's baby! FB

1. september 2011 at 20:38 | by Veronica★ |  Richelle Mead
Jak na twitter tak na Facebook přidala Richelle tuto zprávu.

Omlouvám se, že jsem v posledních dnech byla pryč. Byla jsem trochu zaneprázdněná:

A ke zprávě bylo přiloženo toto foto:Přála bych si vědět, jak se jmenuje ♥

Vřítila se sem nařízená střela jménem Veronica

1. september 2011 at 20:20 | by Veronica★ |  Diary

Hi!
Takže...tyhle seznamovací články mi nikdy moc nešly, ale co už :D
Na tenhle web se nasáčkovala nová spoluadminka - tím myslím sebe - jménem Veronica Star. Je mi 15 let a jsem z Brna, kde třetím rokem chodím na Gymnázium Křenová, šestileté studium (nyní čerstvá třída 3.A6). Já osobně se považuji za největšího fanouška Vampýrské Akademie na světě, a nebru v potaz těch zbývajících 6 miliard lidí... jo ti jsou nepodstatní. Jsem známá svou láskou k upírům, ale přívlastek "upírofilka" mi byl přidělen profesory a kamarády. Já jsem pouze sledovala TVD, četla Stmívání, Upíří deníky, Školu noci, Akademii Evernight, mangu Upíří polibky a pořád dokola byla na mé lavici Vampýrská Akademi. A tak si němčinář usmyslel, že nic jinýho nečtu :D (Což není pravda!!!)
Jsem jednoznačná Fanoušek Rose x Dimirtij a Sydney x Adrian ♥♥♥
Jsem vcelku normální středoškolačka, která uctívá a modlí se k Benu Barnesovi a celá nedočkavá psala Kimberly a ta mi vyhověla. A tak jsem tu a budu tu s vámi (doufám) dlouho. Chci se omluvit jak vám, tak Kimberly, že nejsem takový eso v grafice, ale budu se snažit aspoň trochu :D
Tak zatím a brzo čekejte nějakej ten příspěvěk :D
Veronica

PS: Ten song je v ruštině a miluju ho ♥

First Day at School?

1. september 2011 at 17:44 | by Kimberly ★ |  Diary
První den ve škole? Přece se z toho nepos***me... =D Je to nevyhnutelnost, na kterou sem se dokonce i těšila. Musím si ten poslední rok užít, protože to potom už nikdy nebude jako dřív ='( Ráno jsem měla štěstí a zabrala lavici, kterou jsme s kámoškou chtěly. Ostatní kámošky sedí taky přesně podle našich představ. =) Jediné co se mi nelíbí je nejužvaněnější holka, která sedí za mnou... =//

Co se týče našeho rozvrhu musím si postěžovat! Je normální mít v pondělí druhou hodinu tělocvik?? =O Proč my máme z výtvarky naši třídní a béčko - dokonce i céčko!!! - může mít Šádkovou? Šádková je děsně skvělá úča, už má být sice dávno v důchodě, ale pořád učí! Na prvním stupni mě učila ájinu a jeden rok - v sedničce - sme ji měli z výtvarky a tam jsme aspoň malovali!! Loni s třídní sme dělali prd... =( A proč musíme mít dvě hodiny týdně dějepisu a jen jednu hoďku zemáku? Tím mě nasrali nejvíc, protože mi tak sebrali možnost další 45minut okukování našeho učitele =D Jen si teď o mě nemyslete Bůh ví co.. Je sice důvodem, proč mám hodiny zeměpisu ráda, ale já nejsem ta, kterou zdraví protáhlým pozdravem dobrýý den (to byste museli slyšet, jinak nechopopíte... =D)

Dále sem zvědavá na novou učitelku, kterou máme z konverzace ájiny - kam chodí celá parta =)). A ještě víc sem zvědavá na toho novýho kluka, co dnesky přišel! =D Opět platí, nemyslete si Bůh ví co, protože když přišel do dveří kámoška se mě ptala: To je holka nebo kluk? =D

Děkuji, že sem si vám mohla postěžovat ;) Jste zlata!♥ Jo a ještě bych vám chtěla oznámit, že mi tu bude pomáhat jedna slečna, takže ji očekávejte =) Mějte se! :*
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home