Abe Mazur: Best YA Dad?

2. september 2011 at 19:42 | by Veronica★ |  Information

Na webové stránce http://penguinbtl.blogspot.com/ se objevila anketa o nejlepšího tátu youngadult (mladí dospělí) literatury. Mezi nominovanými nemohl chybět ani Rosin milovaný gangsterský tatíček Abe Mazur.
Takhle ho popisují:

Ok, tak zaprvé, je pravda že: Abe Mazur chyběl Rose po většinu života. Ale nesmíme se tomu divit. Veškeré informace a kontakty související s se životem dcery měl Zmeja u sebe, i kdyby ji jen měl sledovat zpovzdálí, no ne? A nezapomeňte, že se Abe s Janine dohodli, že pro Rose bude lepší, když bude pryč z jejího života - a to z docela dobrých důvodů.

Otcovskou absenci stranou - Abe má temný charakter. Je ve spojení se všemi lidmi temného podsvětí a hodně lidí mu je za jeho laskavosti z různých temných důvodů zavázáno. A přes to všechno je docela mega super TÁTA.

Příklad A: Když byla Rose v Rusku, byl jí stále nablízku a použil svůj vliv, aby ji ochránil, jak nejlépe mohl. On jí, ale neřek, že je její otec, když se poprvé objevil na scéně. (Ano, ano, ano, Rose děsil, ale to ho nevyvedlo z míry)

Příklad B: Nabídl se, že ji bude obhajovat, když ji obvinili z vraždy královny Taťány, přestože nebyl právník! A, hele, bylo to obvinění z vraždy, což znamená, že není jednoduché mít za dceru právě Rose.

Příklad C: Pomohl jí utéct z vězení! Jistě, určitě u toho zažil spoustu legrace a a nejspíš měl největší zážitek z výbušné akce - ještě že jí při tom dostal z vězení!

Příklad D: Se zvýšeným zájmem se zajímal o Rosiny nápadníky, v tu chvíli se z něj stal oficiální děsivý Taťka. Jak o Adriana Ivaškova tak Dimitrije Belikova.

Jistě, Abe Mazur má jízlivé vtípky a poznámky, velmi silný sklon k podsvětí, mafiánskému chování a jeho smysl pro módu vyvolává dojem, že je gangster. Ale pokud má s vámi nějaký problém, máte pouze dvě možnosti: Buď vzít nohy na ramena, nebo vymyslet mazaný rámcový plán, jak se starému pánovi vyhnout. Doufejte, že s ním problémy mít nebudete!
- Abe Mazur jako táta, není zas tak špatná volba!

Zatím se jedná pouze o nominace a jakmile začne nějaké hlasování, či rovnou výsledky, dám Vám vědět ;)
Veronica

PS: Omlouvám se za svoji angličtinu, vzala jsem to jako volný překlad a někde může dojít k nesrovnalostem. Pro zájemce je ZDE originál

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! SAMA JSEM PŘEKLÁDALA!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ronnie Ronnie | Web | 4. september 2011 at 10:37 | React

Nevadí,že je to volný překlad,čte se to skvěle! :)
A jinak,jsem doma :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home