November 2011

Pokrevní pouta u nás!

28. november 2011 at 16:34 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Je to tady. Den na který jsme tak dlouho čekali.! :) Právě dnes u nás v České republice vychází první díl pokračování Vampýrské akademie, nesoucí název Pokrevní pouta. Nemůžu se dočkat až ji budu držet v rukách. Bohužel tato chvíle nastane nejdřív ve středu... :/
Další novinkou je přebal knihy. Já ho viděla už před delší dobou, ale až teď sem si všimla, že sem byla tak líná a zde na blogu se neukázal... :D Mě se líbí, co vám? :)
P.S.: obrázek je větší..! :D stačí jen na něj kliknout pravým tlačitkém a dát zobrazit obrázek ;))

Breaking Dawn part1

17. november 2011 at 23:29 | by Kimberly ★ |  Diary
Vím, že to sem nepatří, ale já se prostě musím vypsat. Musím se svěřit, protože v sobě všechny emoce neudržím...Předem upozorňuji ty, kteří film ještě neviděli a chtějí se nechat překvapit, že se v článku objeví části děje. Ale jinak všem říkám, aby se na toto dílo sami podívali, protože Rozbřesk je něco nepřekonatelně úchvatného! :))

Happy B-Day Richelle!!

12. november 2011 at 22:03 | by Kimberly ★ |  Richelle Mead
Dnes je krásný den...! Naše milovaná spisovatelka Richelle Mead, bez které by byl svět ochuzen o úchvatné spisovatelské díla, slaví narozeniny! =)) Přeji jí všechno nejlepší, hodně zdraví, lásku a úspěch. Ať se jí a její rodině daří v životě, ať je stále tak úspěšná a hlavně aby při ní stála múza, která jí pomáhá při psaní. Prostě a jednoduše... všechno nejlepší k narozeninám Richelle =))

Sample from the book Bloodlines

12. november 2011 at 21:54 | by Kimberly ★ |  Bloodlines // Information
Po šíleně dlouhé době se hlásím... =D Všem milovníkům našeho upířího dvěta přináším skvělou zprávu. Na stránkách nakladatelství Domino se objevila ukázka z knihy Pokrevní pouta, která se objeví v našich knihkupectví již za 16dní!! =))

Nemohla jsem dýchat.
Někdo mi tiskl ruku na pusu a druhou mi třásl ramenem. Probudilo mě to z tvrdého spánku. V tom okamžiku mi proletělo hlavou tisíc zběsilých myšlenek. Je to tady. Moje nejhorší noční můra se stala skutečností.
Jsou tady! Přišli si pro mě!

Va (4) // 30.kapitola 2/2

12. november 2011 at 10:40 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Zarazila jsem se uprostřed sousta. "Jak o tom víš?"
Nepatrně sebou trhl. "Když nemáš na práci nic jinýho,než se flákat po kampusu,dáš si dvě a dvě dohromady."
Lissa se dívala z jednoho na druhého.Celý den byla na vyučování,takže jsme neměly moc času si popovídat. "O co jde?"
"Alberta chce,abych se znovu zapsala a odmaturovala," vysvětlila jsem.
Lissa málem upustila svůj talíř. "No tak to udělej!"

Va (4) // 30.kapitola 1/2

12. november 2011 at 10:38 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Alberta na mě čekala v přední kanceláři v administrativní budově strážců.Albertina role kapitánky byla pozoruhodná vzhledem k tomu,že v našich řadách se vyskytuje jen málo žen.Bylo jí něco přes padesát a patřila k těm nejdrsnějším ženám,jaké jsem kdy potkala.V jejích pískových vlasech prosvítaly šedé prameny a na pleti se jí podepsala léta strávená prací venku.

Va (4) // 29.kapitola 2/2

12. november 2011 at 10:37 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Moje nejlepší kamarádka.Mám zpátky svou nejlepší kamarádku.Když ji budu mít u sebe,dokážu se vyrovnat s tím,co se stalo na Sibiři.Dokážu se pohnout v životě dál.
"Omlouvám se," řekla. "Je mi to tak líto,co jsem udělala."

Va (4) // 29.kapitola 1/2

12. november 2011 at 10:34 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Let trval dobrých třicet hodin.

Dostat se z prostředku Sibiře doprostřed Montany nebylo tak snadné.Letěla jsem z Novosibirsku do Moskvy,do Amsterdamu, do Seattlu a pak do Missouly.Čtyři různé lety.Pět různých letišť.Spousta pobíhání.Bylo to vyčerpávající.Když jsem se v Seattlu vrátila do Států a podávala pás úředníkovi,pocítila jsem něco podivného - radost a úlevu.

Va (4) // 28.kapitola

12. november 2011 at 10:32 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Lissa nemusela nic říkat,aby vyjádřila svoje zděšení.Pocity naprostého ohromení,které se do mě vlévaly,vypovídaly za vše.Měla jsem pro ni jediný důležitý pokyn.
K zemi!
Byla tak překvapená,že reagovala okamžitě.Padla na podlahu.Ten pohyb byl dost neohrabaný,ale alespoň se dostala z Reedova okamžitého dosahu a trochu i od okna.

Va (4) // 27.kapitola

12. november 2011 at 10:31 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Po příjezdu do Novosibirsku na námi posala Syndey chlápka, kterého sem neznala. Měl stejné zlaté tetování jako ona.Bylo mu něco přes třicet,měl světlé vlasy a samozřejmě to byl člověk.Vypadal schopně a důvěryhodně.Zatímco jsem se opírala o auto,on mluvil s tím postarším párem,jako by to byli jeho nejlepšípřátelé.Šířil kolem sebe ovzduší jistoty a profesionality a starší manželé se brzy také začali usmívat.

Va (4) // 26.kapitola

12. november 2011 at 10:29 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Myslím, že sprosté slova, které vyšly z mých úst, když jsem narazila na
zem byly snad srozumitelné v jakémkoliv jazyce. Bolelo to.
Keř nebyl měkký, ale ani trnitý, ale to nebylo tím, předčilo to všechnu moji nejbujnější fantazii. Zmírnilo to můj pád, ačkoli to nezachránilo můj kotník, který jsem si vymkla. "Do prdele!" Řekla jsem skrz zaťaté zuby, když jsem se postavila na nohy.

Va (4) // 25.kapitola

12. november 2011 at 10:27 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Jeho oči se rozšířily v šoku, rty loučením. I když jsem věděla, že to nebyl stříbrný kůl, ale mohl by být. Při propíchnutí jeho srdce, jsem musela jednat tak rozhodně, jako by to byl smrtící úder. Konečně jsem byla schopna akceptovat Dimitriho smrt. Tohle byl Strigol. Nebyla tu žádná budoucnost s ním. Ve které bych se k němu připojila. Některá část mě se chtěla zastavit a lehnout si vedle něj..

Va (4) // 24.kapitola

12. november 2011 at 10:26 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Avery byla uživatel ducha.
"Do prdele."
Posadila jsem se zpátky na postel, moje mysl se soustředila. Nikdy jsem ji neviděla ho používat. Sakra, nikdo. Avery udělala dobrou show, tím že je uživatel vzduchu. Každý Moroj měl velmi nízkou úroveň kontroly v každém prvku. Ona si jen stěží udělala dost vzduchu, aby se to jevilo jako její specializace. Proto se nikdo neptal, jestli její další upřímně řečeno, kdo by někdy očekával jiného uživatele ducha v okolí?

Va (4) // 23.kapitola

12. november 2011 at 10:25 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Bohužel, nemohla jsem si vzpomenout, kde jsem to už dřív cítila. Vzhledem k tomu, co všecko se mnou děje, skutečnost, že bych si něco připomněla i to vůbec bylo pozoruhodné. Moje vzpomínky byly trochu rozptýlené, ale udělala jsem to nejlepší a přešla jsem přes ně a přemýšlela, kde jsem zažila lechtání v mé mysli. Nedostala jsem odpověď a zvažovala to co se stalo, jak frustrující, jak přicházím s únikovým plánem.

Va (4) // 22.kapitola

12. november 2011 at 10:24 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Nechtěla jsem brečet často. A nenáviděla jsem to, když jsem to udělala. V poslední době, když jsem to udělala kolem Dimitriho, mě okamžitě obejmul. Teď, vše, co jsem dostala, bylo chlad a zlost.
"To je tvoje chyba!" Křičel, zaťal pěsti.
Zděsila jsem se a sklopila oči. "Ale on ... on napadl mě ..."

Va (4) // 21.kapitola

12. november 2011 at 10:20 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Dimitri to neupřesnil. Byla jsem příliš překvapená jeho slovy a zbytku z noční události, že jsem nevěděla jak to začít řešit. Trvalo to než jsme prošli zpátky, kolem Strigolů na strážní službě do mého pokoje. Nathan už byl pryč.
Chvíly mě otravoval hlas v mé hlavě, mluvil tak hlasitě, že prolomil moje zmatené myšlenky.

Va (4) // 20.kapitola

11. november 2011 at 18:02 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Dny poté, byly jako sen. Ve skutečnosti upřímně nemohu říct kolik dní uběhlo. Možná to bylo jedno. Ztratila jsem pojem o dnu a noci. Můj čas byl rozdělen s Dimitrim nebo bez Dimitriho. Byl můj svět. Když tu nebyl, chvílemi to byly muka. Strávila jsem je tak, jak nejlíp jsem uměla, ale zdálo se, že se to táhne navždy. Televize byla mím nejlepším přítelem, když tu nebyl. Ležela jsem na gauči hodiny. Měla jsem přístup k satelitní televizi, což znamenalo, že jsem mohla sledovat pár amerických programů. Inna mě pravidelně kontrolovala.


Va (4) // 19.kapitol

11. november 2011 at 17:57 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Pro někoho, kdo kázal Denisovi o kontrole, jsem nebyla dobrý příklad. Poté, co zůstala sama v místnosti, jsem pokračovala ve snaze udělat všechno možné abych se dostala ven, důraz na "snahu".
Jediné, co jsem mohla říct, že toto místo bylo postaveno, aby udrželo lidi uvnitř za dveřmi a okno zůstalo neprůchodným, bez ohledu na to, jak tvrdě jsem se do něj mlátila nebo házela věci proti němu.

Va (4) // 18.kapitola

11. november 2011 at 17:50 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Není překvapením, že jsem se probudila s bolestí hlavy.
Na pár vteřin jsem byla zatená, netušilajsem co se stalo, nebo kde jsem byla. Jak ospalost zanikala, dění na ulici přišlo zpátky ke mně. Seděla jsem ve svislé poloze, všechny mé obrany kopání v pohotovosti, navzdory mírné bolesti v mé hlavě.


Va (4) // 17.kapitola

11. november 2011 at 17:49 | by Kimberly ★ |  VA (4) Blood Promise // Krvavý Slib
Přesvědčit je k propuštění Strigola, zvláště, když jsme ho měli v pasti nebylo snadné. Můj výslech neměl smysl ani pro jednoho, ale šli spolu s ním. Nechat Strigola jít? To bylo opravdu šílené i pro unpromised. Vyměnili si neklidné pohledy a já jsem uvažovala, co kdyby neuposlechli. Nakonec, moje drsnost a tělo vyhrálo. Chtěli, abych byla jejich vůdce a
dát jim víru v moji práci bez ohledu na to jak bláznivé se to zdálo.
.............................................................................................................................................
archiv
| 15.3.2011 | © vampireacademyweb.blog.cz | home